Peterschinegg Group / Peterschinegg Group of companies

 

 

Vítejte ve skupině společností Peterschinegg Group.

Společnost K-DATA s.r.o.  je součástí Evropského uskupení firem Peterschinegg Group se sídlem v Rakousku a dceřinými společnostmi v České republice, Slovinsku, Bulharsku a na Slovensku.

Peterschinegg Group je dlouholetým, úspěšným Gold Partnerem společnosti Autodesk Inc. se zaměřením na poskytování oborových služeb a dodávek řešení v souladu s místními požadavky a potřebami, Vás našich zákazníků, ve střední a východní Evropě.

Pro více informací  o naší mateřské společnosti Peterschinegg GesmbH a dalších dceřiných společnostech, navštivte domovskou stránku: https://www.peterschinegg.at.

 

Welcome to the Peterschinegg Group of companies.

K-DATA s.r.o. is part of the Peterschinegg Group, a European group of companies with headquarters in Austria and subsidiaries in the Czech Republic, Slovenia, Bulgaria and Slovakia.

Peterschinegg Group is a long-standing, successful Gold Partner of Autodesk Inc. with a focus on providing industry services and delivering solutions in accordance with local requirements and needs, you our customers, in Central and Eastern Europe.

For more information about our parent company Peterschinegg GesmbH and other subsidiaries, please visit our homepage: https://www.peterschinegg.at.

Promo nabídky
Promo Carlson
Promo Canalis

Aktuality

04 2024
Nové verze (2025) Autodesk produktů  jsou k dispozici v Autodesk Account.

04 2023
Nové verze (2024) Autodesk produktů  jsou k dispozici v Autodesk Account.